C-Suite Meetup vol.3: Jak na digitální řešení, které ustojí vaše ambice.

Přijďte s námi a našimi hosty diskutovat na téma vývoje digitálních řešení, která jsou připravena na velký růst počtu uživatelů a objemy dat, která zpracovávají. Načerpejte inspiraci z networkingu při dobré snídani a společném obědu.

TERMÍN

19. září 2023, 9:00 – 13:00

MÍSTO

INVENTI, Táborská 31, Praha 4

INVENTI C-Suite Meetup vol.3: Jak na digitální řešení, které ustojí vaše ambice.

Meetup v kostce:

Na třetím setkání C-Suite Meetup se zaměříme na přípravu softwaru na ambiciózní cíle a výkony.

Ať už máte raketově rostoucí startup nebo potřebujete velký výkon při zpracování složitých operací v interních procesech, postavit takové řešení vyžaduje speciální zkušenosti a dovednosti.

Ukážeme si příklady robustních a škálovatelných projektů prostřednictvím hostů, kteří to nejednou dokázali. Prodiskutujeme klíčové faktory jejich úspěchu a nabídneme praktické rady pro překonání výzev vývoje takového digitálního řešení.

Tento meetup vám poskytne inspiraci, tipy a network pro dosažení vašich digitálních vizí.

Nyní pracujeme na přípravě konkrétního programu a jednotlivých vystupujících. Brzy pro vás budeme mít detailní informace.

INVENTI C-Suite Meetup vol.3: Jak na digitální řešení, které ustojí vaše ambice.

Nenechte si ujít další z plánovaných C‑Suite Meetupů.

Radí Vám dáme vědět o dalších setkáních. 👇

Kdo na akci vystoupí

Jan Štefány

Head of Software Applications Development
ZF OPENMATICS

Jan Štefány vyrostl za více jak 12 let kariéry v automotive od software developera přes program managera až do role šéfa vývoje aplikací v mezinárodní korporaci ZF Openmatics. Jeho tým vyvíjí inovativní řešení ve spojení s telematikou a IoT pro automobilový průmysl.

LinkedIn

Jakub Řezníček

Co-Founder a Chief Solutions Architect
Sharry

Sharry poskytuje inovativní aplikaci pro správu budov a zaměstnaneckých přístupů. Tato česká firma mění způsob, jakým nájemci po celém světě komunikují se správci budov a interagují s prostředím pracovišť.

LinkedIn

Tomáš Eder

Technology & Innovation Professional
Dříve Zásilkovna, Economia či Home Credit

Za svoji bohatou kariéru působil jako CTO či CIO ve vyznamných společnostech jako Zásilkovna, Economia nebo Home Credit. Vedl ambiciózní projekty a úspěšně se potýkal s nelehkými technologickými výzvami. O tom všem je připraven povídat a sdílet s námi své zkušenosti.

LinkedIn

Martin Kaška

Head of WebDev
INVENTI

Martin se podílel na mnohých robustních řešeních, které jsme v INVENTI pro naše zákazníky od logistiky po ecommerce realizovali. Své zkušenosti s úspěšnými projekty je připraven sdílet stejně tak jako příběhy, kdy cestu k vytyčenému cíli komplikovaly nejrůznější výzvy.

LinkedIn

Máte nějaké dotazy? 

Ozvěte se nám na email events@inventi.cz.