Konzultace

Postavte budoucnost vašeho businessu na pevných základech – ušetříte tak čas a předejdete spoustě chyb. V dnešním světě nestačí jen zkušenost v daném odvětví. Nezbytná je také perfektní znalost technologických možností. V INVENTI zvládáme obojí.

Chápeme váš business a rozumíme technologiím.

Známe ověřené best practices pro implementaci high-tech řešení.

Maximalizujeme ROI díky výběru správných technologií.

Ad-hoc konzultace často přechází v dlouhodobá partnerství.

Úspěch je schopnost rozpoznat příležitosti

Neteoretizujeme. Naši experti získali zkušenosti díky realizaci i velmi náročných technologických projektů. Jsme připraveni nejen poradit, ale když je to třeba, tak také vyhrnout rukávy a dotáhnout vše do konce. Díky tomu můžeme skutečně zaručit, že celý proces bude odpovídat vašim potřebám.

Technologická analýza

Mějte náskok před novými trendy a využijte je k rozvoji svého projektu. Odhalte nové příležitosti a zároveň omezte rizika pro bezproblémovou technologickou realizaci.

Obchodně-technická analýza

Dosáhněte svých obchodních cílů s pomocí technologické analýzy. Slaďte špičková technologická řešení s vaší vizí. Získejte strategii pro bezkonkurenční úspěch.

Technologický audit

Prověřte svá IT řešení, identifikujte slabá místa, zlepšujte zabezpečení a optimalizujte systémy pro dosažení špičkového výkonu. Získejte robustní strategii pro řešení problémů a řízení pokroku.
 

INVENTI Product Design

Získejte komplexní analýzu a ověřte si, že je váš projekt připravený k implementaci. Spolehlivá dokumentace pro RFP vám zajistí úspěch projektu.

Zjistěte více

Technologický due diligence

Zabezpečte své investice do technologických startupů. Posuďte silné a slabé stránky potenciálních akvizic a získejte transparentní hodnocení jejich skutečné hodnoty a potenciálu.

Zjistěte více.

Testing konzultace

Zlepšete své procesy testování. Optimalizujte svůj přístup, zkraťte dobu uvedení na trh a získejte cenné informace o silných a slabých stránkách svých testovacích procesů a týmu.

Zjistěte více

Principy, ve které věříme

O jeden krok napřed

Uděláme vše, co je třeba, abychom předčili vaše očekávání.
 

Proaktivita

Díky našim zkušenostem dokážeme předvídat a překonávat překážky na cestě za vaším úspěchem.

Odborné zkušenosti

Naši profesionálové patří k těm nejzkušenějším ve svých oborech.
 

Pojďme přivést vaše nápady do digitálního světa.

Budete překvapeni, co spolu dokážeme vytvořit.

Tvoříme dlouhodobá partnerství