Jsme Atlassian Gold Solution Partner

Jako Atlassian Gold Solution Partner propojujeme nástroje od Atlassianu do uceleného řešení, které pokryje všechny vaše oblasti od týmové kooperace až po vývoj.

Konec podpory
15. února 2024

Nyní již nebudou vydávány další aktualizace aplikace a nebudou opravovány ani bezpečnostní chyby.

Migrujte své Atlassian aplikace do cloudu

Nepodceňte změny v licencování produktů Atlassian a ukončení prodeje serverových licencí. Využijte je jako příležitost. Srozumitelně vám vysvětlíme, co se pro vás mění, jaké máte možnosti migrace do cloudu a navrhneme časový rámec změn.

Pro usnadnění přechodu máme připraveny podpůrné programy, migrační scénáře a nabízíme slevy na cloudové produkty. Společně zvážíme i možnost využití verze Data Center.

Získejte servis spolehlivého partnera

Díky naší certifikaci Atlassian Gold Solution Partner se můžete spolehnout na špičkové služby, které jsou přizpůsobené specifickým potřebám vašeho podnikání.

Získáte tak know-how zkušených expertů, které nejenže odpovídá vašim individuálním požadavkům, ale také vám pomůže maximalizovat využití Atlassian produktů ve vašem byznysu.

Individuální přístup s ohledem na vaše businessové cíle.

Balíček služeb sestavený na míru vašim potřebám.

Podpora odborníků se znalostí lokálního prostředí.

Prodloužená doba na vyzkoušení díky silnému partnerovi.

Spolehněte se na profesionály

Konzultace a návrh řešení

Řešení navrhneme podle vašich požadavků a potřeb vašeho byznysu.

Implementace a integrace

Na základě společně vytvořeného zadání rychle a spolehlivě dodáme řešení a také vás zaškolíme.

Nákup licencí

Pomůžeme vám s cenovou optimalizací a navíc získáte delší zkušební dobu, abyste se mohli s možnostmi Atlassian nástrojů v klidu blíže seznámit. Kontaktujte nás, spolu s nákupem licencí často nabízíme zajímavé bonusy.

Proškolení vašeho týmu

Naši odborní konzultanti vás zaškolí a podělí se s vámi o své znalosti a zkušenosti.

Ovládněte nástroje, které zvyšují vaši produktivitu

Ať už řídíte projekt, portfolio projektů nebo svůj tým, díky Jira Core budete mít o všem přehled. Od plánování až po reporting máte vše na jednom místě.
Je ideální pro vývojářské a agilní týmy na plánování, vývoj a releasování. Jira Software nabízí integraci s dalšími nástroji, aby byl vývoj maximálně efektivní.
Jira Service Management je nástroj pro řízení vašich IT požadavků, SLA a úkolů. Velkou výhodou je i jednoduché a rychlé nastavení. Řeší tradiční odpovědnosti v oblasti IT s ohledem na moderní postupy ve smyslu firemní kultury, způsobu spolupráce a zlepšování workflow. Umožňuje organizacím přijímat inovativní postupy, které odpovídají jejich potřebám a přinášejí podnikání vysokou hodnotu.
Najděte všechny firemní informace na jednom místě, stejně snadno a rychle jako když vyhledáváte na internetu. Zapomeňte na složitou práci se soubory a e-maily. Vytvoření záznamu ze schůzky, sdílení, dohledávání informací a verzí dokumentů je otázkou vteřin.
Je ideální pro malé týmy, projekty, ale také pro jednotlivé uživatele, kteří chtějí mít pořádek ve svých úkolech, povinnostech a myšlenkách. Trello vám pomůže řídit lidi i týmy příjemným způsobem.
Je multiplatformní aplikace pro práci s distribuovanými verzovacími systémy Git a Mercurial. Umožňuje pracovat s oběma systémy v jediném okně, nabízí snadné napojení na uživatelské účty služeb GitHub, Bitbucket nebo Kiln. Navíc přináší jednoduchost a sílu v krásném uživatelském prostředí Git.
Bamboo je nástroj průběžné integrace (continuous delivery) a release managementu spojující automatizaci buildů, testing a verzování do jediného workflow. Vše je přehledné díky hladké spolupráci s Jira a Bitbucket.
Je řešení Git repozitáře a code managementu pro profesionální vývojářské týmy.

Vybrané reference

Díky lokální podpoře INVENTI jsme získali prodlouženou dobu na vyzkoušení produktů Atlassian, kterou může zřídit pouze autorizovaný partner Atlassian. Měli jsme tak více času si vše řádně projít, vyzkoušet a pak se kvalifikovaně rozhodnout.
České Radiokomunikace

Principy, ve které věříme

O jeden krok napřed

Uděláme vše, co je třeba, abychom předčili vaše očekávání.
 

Proaktivita

Díky našim zkušenostem dokážeme předvídat a překonávat překážky na cestě za vaším úspěchem.

Odborné zkušenosti

Naši profesionálové patří k těm nejzkušenějším ve svých oborech.
 

Pojďme přivést vaše nápady do digitálního světa.

Budete překvapeni, co spolu dokážeme vytvořit.

Tvoříme dlouhodobá partnerství