Naše práce je podložena prestižními certifikacemi TISAX a ISO 9001, které zaručují, že naše řešení splňují nejpřísnější standardy bezpečnosti a inovací. Třikrát jsme se umístili v žebříčku Deloitte Technology Fast 50 CE a již počtvrté jsme obhájili ocenění Deloitte Best Managed Company.

Jsme certifikovanými partnery v programech Google Cloud Partner, Atlassian Solutions Partner, Microsoft Partner a OutSystems Partner.

Naše cesta

2011

Ještě pod značkou Artin získáváme první zakázky.
 O prázdninách zasedáme do sdílených prostor s dalšími technologickými firmami.

2014

Rosteme a zakládáme INVENTI Academy
Pořádáme školení a meetup.

Otevíráme nováčkům dveře k IT
a vychováváme nové experty.

2015

Zakládáme vlastní startupy i pobočku. 
 Vlastní projekty nás posouvají dopředu. Vpřed se posouvá i Petr Háka, který zakládá plzeňskou odnož INVENTI.

2016

Slavíme 5. narozeniny se 100 invenťáky
na palubě.

Pokořujeme hranici 100 mil. Kč obratu
a získáváme ocenění 
Deloitte Technology Fast 50 CE.

2017

I přes krušné chvíle rosteme 
a obhajujeme Fast50.

Narazili jsme ovšem na strop organicky řízené společnosti. Cítíme, že nás čeká velká výzva pro další růst.

2018

Jsme jedno INVENTI.
 Spojili jsme pražskou a plzeňskou pobočku a Petr Háka se stává společníkem velké rodiny INVENTI. Vítej, Petře!

2019

Investujeme do budoucnosti
Odstřiháváme, co nefunguje. Z chyb
se člověk nejlépe učí. Co jsme v roce 
2019 vydělali, investujeme do lidí. Bolí to,
ale má to smysl. Je nás přes 200.

2020

Vyplatilo se! Máme drive.
Poslední roky nás zocelily a jsme lepší
než kdy dříve. Dosahujeme obratu
250 mil Kč (meziroční růst o 30 %), významně vylepšujeme svojí finanční efektivitu.

2020

Střídání v sedle a ocenění za tvrdou práci.
Je čas na nový vítr. Petr Háka přebírá
po Honzovi Kašturovi otěže. 
Získáváme ocenění Deloitte Czech Best Managed Companies.

2021

Vize 2024
INVENTI posiluje své pozice v zahraničí, atakuje obrat 300 mil Kč a posiluje svým tým. Metou je 0,5 mld Kč a posun směrem 
k novým službám a produktům.

2022

Člověk na sobě nesmí přestat pracovat
Sestavujeme a vylepšujeme vlastní metodiku práce, kterou jsme si pojmenovali IDA - INVENTI Delivery Approach a vtiskli
jí tvář za pomocí AI.

2023

C-Suite Meetupy
Vytvořili jsme interaktivní formát setkání nad aktuálními technologicko-businessovými tématy plný sdílení zkušeností, inspirace, diskuze
a networkingu.

2024

Obhájili jsme Deloitte Czech Best Managed Company
Už počtvrté v řadě jsme získali prestižní ocenění Deloitte Czech Best Managed Company! A díky tomu, jsme si vysloužili
i ocenění GOLD.

Hodnoty, které nás utvářejí

PARŤÁCTVÍ

K sobě navzájem jsme otevření, věříme si a hrajeme fér. Můžeme se spolehnout jeden na druhého a vzájemně se podporujeme. Díky tomu fungujeme jako jeden tým.

PROFESIONALITA

Vysoké kvality naší práce dosahujeme využíváním moderních technologií a kontinuálním profesním i osobním rozvojem. Doručujeme víc než jen standard, protože práce v IT je pro nás obživou i zábavou.

PROČ?

Jsme otevření novým nápadům a jsme ochotni o nich diskutovat. Věci děláme jednoduše a soustředíme se na cíl. Vždy si ověřujeme, že cíli rozumíme stejně. Chápeme smysl toho, na čem právě pracujeme. Aktivně přicházíme s nápady, jak věci kolem sebe zlepšovat.

Jaké je to být invenťákem

Značku INVENTI netvoří logo ani kanceláře. Jsou to lidé a způsob, jakým v INVENTI fungují. Chceme, aby se jim tady pracovalo a žilo dobře, protože když budou invenťáci spokojení, budou naší nejlepší vizitkou

Zjistěte, co znamená být součástí našeho týmu. Prozkoumejte naši firemní kulturu, zjistěte, jaké benefity nabízíme, a podívejte se na aktuálně volné pozice.

Pomáháme společně

Letní Dům

Letos o Vánocích jsme uspořádali sbírku pro organizaci Letní Dům, která poskytuje podporu ohroženým rodinám, pěstounským rodinám a dětem, které vyrůstají v ústavní péči. Díky štědrosti našich zaměstnanců se nám podařilo shromáždit mnoho krásných dárků a splnit tak spoustu přání z jejich seznamu. Významně jsme přispěli i my jako INVENTI. Děkujeme všem, kteří se do sbírky zapojili a pomohli nám přinést dětem radostné Vánoce.

INVENTI Academy

Podporujeme vzdělávání našich zaměstnanců i široké veřejnosti. Rozvíjíme IT dovednosti nováčků, posilujeme expertízu odborníků a myslíme i na startupy. Poskytujeme našim expertům možnost sdílet své dovednosti a zkušenosti s ostatními a tím jim pomáháme růst.
Pořádáme semináře, školení, meetupy i workshopy pod hlavičkou INVENTI Academy.

Czechitas

Vytváříme partnerství s těmi, kteří sdílí náš zápal pro vzdělávání a rozvoj IT kompetencí mezi veřejností. Od roku 2018 podporujeme organizaci Czechitas a poskytujeme jim zázemí pro pořádání workshopů, přednášek a školení v IT dovednostech. Společně tak pomáháme lidem s uplatněním v IT sektoru.

Seňorina

Tak jako vzděláváme profesionály, kteří chtějí svůj mozek vytrénovat, myslíme i na ty, pro které je to již obtížné. Podporou Centra Seňorina pomáháme lidem s Alzheimerovou chorobou prožít radostný a plnohodnotný život.

ANO, ANO

Podporujeme neziskovou organizaci ANO, ANO pomáhající handicapovaným dětem. Podáváme pomocnou ruku těm, kteří ji potřebují a zaslouží si ji. Každý rok tak podpoříme znevýhodněné děti a zpříjemňujeme jim tak např. vánoční svátky.

Charta Diverzity

Naše filozofie “It’s about the people” jasně definuje naše hodnoty a postoje. Ty jsme také v roce 2019 deklarovali podpisem Charty Diverzity. Kultura naší společnosti je otevřená a dbáme na férové, lidské a inkluzní pracovní prostředí stejně jako na společenskou odpovědnost a udržitelnost našeho podnikání.

Morava

Tragédie, kdy tornádo na jihu Moravy na jaře roku 2021 smetlo několik obcí, námi otřásla. Vždyť mnozí z nás z Moravy pochází a máme tam své rodiny a přátele. Jsme pyšní na naše invenťáky, kteří okamžitě přispěli do sbírky, která spontánně v INVENTI vznikla. Jimi vybranou částku jsme zdvojnásobili.

Podpora podnikavosti

Jsme si vědomi, že za náš úspěch vděčíme i těm, kteří nás na tuto cestu připravili a nasměrovali. Chceme pomoci i dalším, aby své sny o úspěšném podnikání mohli naplnit. Angažujeme se v projektech Můžeš podnikat a Den pro školu a pomáháme mladým lidem vykročit na cestu businessu.

CODIT Hack for Help

Poskytujeme své know-how a zázemí těm, kteří jej potřebují. Spolu se Simonou Kijonkovou, zakladatelkou Zásilkovny, jsme uspořádali hackathon pro tvorbu nových technologických řešení pro neziskovky. Na akci jsme pozvali přední české vizionáře a podnikatele v oblasti moderních technologií, aby ti, kteří pomáhají mohli pomáhat ještě efektivněji.

Seznamte se s Petrem, Honzou a Markem

Společně jsme dokázali neuvěřitelné věci a vyrostli v respektovaného partnera i skvělou rodinu. Díky patří všem, kteří se na tom podíleli - jak celý tým, tak naši partneři.

Pojďme vytvořit něco úžasného

Budete překvapeni, co spolu můžeme dokázat.