Portálová modulární řešení

Získejte bezkonkurenční webové řešení s naší made-to-measure platformou. Minimalizujte pracný vývoj na míru, aniž byste museli své představy a nároky zavírat do krabice.

Zrychlení vývoje díky připravenému prostředí.

Modulární, avšak flexibilní princip stavby webu.

Řešení na míru bez nutnosti custom vývoje.

Otevřená a stabilní platforma pro další rozšiřování.

Řešení pro vaši jedinečnost bez zbytečných kompromisů

Využijte optimální kombinaci flexibility, času na vývoj a nákladů. Vše, co lze odladit dopředu, jsme pro vás již připravili v naší M2M Platformě. Teď se můžeme společně soustředit na vaše cíle a na to, co vás odlišuje od konkurence.

Velmi oceňuji schopnost INVENTI rychle reagovat na vznikající situace a proaktivně přicházet s funkčním řešením.
Tereza Žilková Business Manager, Se.ven Commodities

Příklady využití INVENTI M2M Platformy

INVENTI Made-to-Measure Platforma vám umožní jednotný přístup ke správě webových i mobilních aplikací. Nyní budete moci obsah vašich portálů spravovat v rámci jediné administrace.

Klientské a partnerské portály

Zefektivněte komunikaci s klienty, obchodními i servisními partnery. Předávejte jim informace prakticky a přehledně a automatizujte návazné procesy včetně integrací do existujících systémů a dalších služeb.

Intranetové a zaměstnanecké portály

Sdílejte a integrujte data, informace, podklady a materiály se svými zaměstnanci na jednom místě. Získejte flexibilní prostor, kde vašim zaměstnancům dáte vše, co potřebují pro práci i rozvoj.

Publikační systémy (CMS)

Spravujte svůj obsah webových stránek a aplikací sofistikovaně, efektivně a přehledně díky snadnému systému a intuitivní administraci bez nutnosti znalosti programování. Integrujte do administračního prostředí další vlastní systémy a služby třetích stran.

Správa dokumentů (DMS)

Mějte přehled ve všech svých dokumentech, ať už jde o smlouvy, manuály, objednávky nebo marketingové materiály. Vyhledávejte, filtrujte a kategorizujte na úrovni metadat a vše propojte s dalšími službami a pracovními nástroji. 

Náročné webové stránky

Získejte prvotřídní webové stránky zcela na míru vašim nejnáročnějším požadavkům – v rekordním čase díky využití standardizovaných, avšak jednoduše přizpůsobitelných komponent. Využívejte snadno služby třetích stran nebo integrujte data ze svých systémů.

E-commerce portály a e-shopy

Vyřešte specifické potřeby svého online prodejního kanálu, aniž byste museli vše  budovat od nuly. Využijte modulární řešení, které vyplní vaše nadstandardní očekávání a umožní vám integrovat všechny potřebné vnitřní systémy a služby třetích stran.

Přinášíme vám...

Zázemí širokého týmu INVENTI

Díky síle celého INVENTI sestavíme efektivní tým přesně podle specifik vašich cílů. Vytvoříme optimální kombinaci modulárního řešení a vývoje na míru. Vše pak integrujeme do technologického prostředí a infrastruktury v souladu s vašimi obchodními a IT potřebami. 

Zkušenost s různým využitím aplikací

Ať už jde o inovativní digitální produkty, partnerské portály nebo řešení interních procesů. Možností, jak využít digitální řešení pro váš business, je nespočet. Naše zkušenosti ze všech těchto oblastí jsou vám k dispozici.

Rychlost realizace

Připravené moduly, odladěné frameworky a flexibilní komponenty zrychlí celkový čas potřebný na vývoj. Dokážeme tak zkrátit time-to-market jen na nutné minimum.

Flexibilitu projektového týmu

Dedikovaný tým se dokáže přizpůsobit vašim požadavkům a změnám. Dle potřeb jej rapidně škálujeme či restrukturalizujeme tak, aby vždy dokázal dodat požadované výsledky v daném čase.

Principy, ve které věříme

O jeden krok napřed

Uděláme vše, co je třeba, abychom předčili vaše očekávání.
 

Proaktivita

Díky našim zkušenostem dokážeme předvídat a překonávat překážky na cestě za vaším úspěchem.

Odborné zkušenosti

Naši profesionálové patří k těm nejzkušenějším ve svých oborech.
 
Na spolupráci s INVENTI si nejvíce vážím jejich angažovanosti ve společné tvorbě naší aplikace. Skutečně denně cítím, že našemu nápadu věří a kontinuálně vylepšují funkcionality s námi tak, aby to pro nás bylo časově i businessově co nejvýhodnější. Cením si snahy nám za každé situace vyjít vstříc  a tolerance k někdy vášnivým debatám, které u nás probíhají.
Jelena Holomany CEO, Mindwell

Pojďme přivést vaše nápady do digitálního světa.

Budete překvapeni, co spolu dokážeme vytvořit.

Tvoříme dlouhodobá partnerství