Řešení

Najít spolehlivého externího partnera pro IT služby není procházka růžovou zahradou. Tady jste na správném místě. Jak vám můžeme pomoci?

Vynikáme v komplexním vývoji technologicky výjimečných webových aplikací. Specializujeme se na vývoj a implementaci řešení na míru, na která se kladou vysoké nároky.

Rozumíme potřebám mezinárodních klientů, pro které zajišťujeme vývoj a správu robustních SW řešení s vysokými požadavky na bezpečnost.

Kontrola kvality je jedním z nejdůležitějších kroků ve vývoji. V INVENTI se vždy ujistíme, že vše funguje tak, jak má, ještě předtím, než váš projekt uvidí zákazníci. 

Jsme hrdí, že jsou naše mobilní aplikace oblíbené u uživatelů. Naše týmy prvotřídních mobilních vývojářů vytváří jedinečná řešení jak pro Android, tak pro iOS.

Principy, ve které věříme

O jeden krok napřed

Uděláme vše, co je třeba, abychom předčili vaše očekávání.
 

Proaktivita

Díky našim zkušenostem dokážeme předvídat a překonávat překážky na cestě za vaším úspěchem.

Odborné zkušenosti

Naši profesionálové patří k těm nejzkušenějším ve svých oborech.
 

Naše předchozí práce vám ušetří čas

Našich 10 let zkušeností s nejrůznějšími typy projektů jsme přetvořili ve vlastní platformy, balíčky a šablony, které dostanete k dispozici pro vaše projekty.

Partnerství s U+ Venture Building

U+ je globální společnost v oblasti digitálních inovací, která se specializuje na vývoj a zavádění podnikových inovací a na přeměnu digitálních nápadů společností z žebříčku Fortune 1000 na skutečné produkty. Společnost U+ pokrývá celý inovační cyklus, od nápadu přes uvedení na trh až po škálování, a dává tak svým klientům příležitost objevit inovativní nápady, které mohou začlenit do svého businessu.

Pojďme přivést vaše nápady do digitálního světa.

Budete překvapeni, co spolu dokážeme vytvořit.

Tvoříme dlouhodobá partnerství