Testingová řešení

Kontrola kvality je jedním z nejdůležitějších kroků ve vývoji. V INVENTI se vždy ujistíme, že vše funguje tak, jak má, ještě předtím, než váš projekt uvidí zákazníci. 

Testování zvládáme od A do Z.
 

Máme zkušenosti s každým krokem procesu.

Od analýzy přes stavbu strategie až po perfektní exekuci.

Manuální i automatizované testování.

Nedovolte malým chybám zničit skvělý produkt.

Kontrola kvality zajišťuje, že nezkazíte první dojem uživatele kvůli chybě, které jste mohli snadno předejít. Dbáme na to, aby všechno fungovalo tak, jak má, díky kombinaci pokročilých technologií a zkušených týmů testerů.

Vybraní klienti:

INVENTI je pro nás skutečným partnerem. Nejen díky kvalitě odvedené práce, ale především díky důvěře a vztahům, které jsme si vybudovali.
Jiří Fůsek Jednatel, Valatron

Vybrané testingové služby

Neztrácejte čas a energii s testingem, náborem a vzděláváním testerů. Soustřeďte se na svůj core business a testing nechte kompletně na nás.

Získejte testingový tým, který si váš projekt zaslouží. Naši prověření a zkušení testeři zajistí kontrolu kvality vašeho vývoje pod vaším velením.

Automatizace testování přináší úspory, efektivitu a rychlost pro váš vývoj. Vsaďte na prověřenou implementaci a zkušenost.
 

Zvyšte efektivitu svého testovacího procesu a vyvíjejte kvalitněji a s nižšími náklady. Využijte našich odborných zkušeností v kombinaci s desítkami realizovaných projektů.

Váš tým si zaslouží to nejlepší know-how. Jedině tak dokáže stabilně přinášet výsledky. Proškolte svůj tým na míru jeho potřebám.

Přinášíme vám...

Dlouhodobou zkušenost

V rukávech máme více než 10 let zkušeností s manuálním i automatizovaným testováním. Desítky našich testerů, pracují na mnoha rozličných projektech.

Zvládnutou implementaci

Věnujeme se všem potřebným aktivitám, abychom vám přinesli kvalitu, kterou od svého software očekáváte – od analýzy přes návrh testování, zaškolením a provedení až po pokročilé reporty.

Schopnost rychle reagovat a dodávat

Využíváme osvědčených pokročilých nástrojů a dokonce tvoříme vlastní platformy & ovládací panely, abychom mohli co nejdříve začít a přinesli do vašeho projektu potřebnou efektivitu.

Kvalifikovaný tým

Všichni naši testeři prošli interním školením a certifikačním procesem. Více než 70 % z nich má ISTQB certifikaci. Zbytek se na ni připravuje právě teď.

Guidebook

Audit testingu krok po kroku

Zjistěte, jak efektivně probíhá testing na vašem IT projektu a optimalizujte jeho vývoj.

Guidebook

Audit testingu krok po kroku

Zjistěte, jak efektivně probíhá testing na vašem IT projektu a optimalizujte jeho vývoj.

Principy, ve které věříme

O jeden krok napřed

Uděláme vše, co je třeba, abychom předčili vaše očekávání.
 

Proaktivita

Díky našim zkušenostem dokážeme předvídat a překonávat překážky na cestě za vaším úspěchem.

Odborné zkušenosti

Naši profesionálové patří k těm nejzkušenějším ve svých oborech.
 
Jelikož jsme start-up, tak jsme hledali partnera, který nám bude v určitých ohledech nápomocný. To jsme našli plně v INVENTI. Spolupráce je vysoce profesionální. Tým lidí, se kterými komunikujeme, se nám snaží vždy velice hbitě a vyjít vstříc, navíc přichází i s vlastní invencí, jak naše nápady posunout ještě dále. INVENTI můžeme pouze doporučit.
Marek Trúchly & Jakub Lukáš Founders, Brokero

Pojďme přivést vaše nápady do digitálního světa.

Budete překvapeni, co spolu dokážeme vytvořit.

Tvoříme dlouhodobá partnerství