Cypress akademie


Termín akademie

22. května 2021

Garant akademie

Oxana Šamanina


Cíl akademie

Ukážeme Ti, jak rychle a snadno se dají naučit a nastavit základy pro automatizaci v Cypressu. Odneseš si elementární principy, jak k automatům přistupovat a o čem při psaní testů přemýšlet. Mechanické znalosti se dají získat všude po netu, ale jak správně napsat sadu automatických testů, to už se hledá hůř. Od nás dostaneš pár dobrých příkladů.

Co Tě čeká?

5 večerů (každé úterý od 17:00 hodin) o Cypressu s ukázkami. V připraveném repozitáři si sám/a vyzkoušíš nově získané informace a dostaneš i podněty pro samostatnou práci doma.

Jaká témata probereme?

Začneme seznámením s uživatelským rozhraním Cypressu a jak ho využít při debugování. Napíšeme si jednoduché UI testy, podíváme se, jak se dá v Cypressu využívat REST API. Nakousneme i pokročilejší témata jako psaní vlastních příkazů nebo nastavení reportů. Ukážeme Ti pár našich oblíbených pluginů a naše osvědčené postupy v automatizaci.

Požadavky a cena

  • Vlastní notebook, nainstalovaný editor (např. VSC), ve kterém umíš pracovat
  • Budeš rychleji v obraze, pokud máš zkušenosti s testováním nebo programováním, ale šikovný účastník si bez tohoto základu z akademie také odnese spoustu znalostí, na které pak může dál sám navazovat
  • Cena kurzu: 5 000 Kč bez DPH

Máš nějaké dotazy?

Pokud máš nějaké otázky, ozvi se nám prostřednictvím mailu akademie@inventi.cz a do předmětu uveď typ akademie.

Chceš se zúčastnit akademie?

Vyplň nám pár informací o sobě a my se Ti ozveme s dalšími podrobnostmi.

Přilož životopis

Potvrzením registrace berete na vědomí zpracování osobních údajů společností ze skupiny INVENTI.