C-Suite Meetup vol. 5: AI revoluce nebo hype? Rok od boomu

Téma AI a jejích nekonečných možností vládne médiím, konferencím i strategickým poradám. Jaká je však každodenní realita našich firem? Je skutečnost tak zářivá? Přijďte diskutovat s našimi hosty při dobré snídani a společném obědu.

INVENTI C-Suite Meetup vol.3: Jak na digitální řešení, které ustojí vaše ambice.

TERMÍN

29. února 2024
9:00 – 13:00

MÍSTO

INVENTI
Táborská 31, Praha 4

Meetup v kostce:

Více jak rok žijeme s AI na každém kroku. Je čas začít bilancovat a hodnotit.

Vzletné vize a fascinace budoucností jsou jedna věc. Realita však bývá jiná. Inovovat a měnit zažité postupy a chování není snadné. Jedni experimentují, jiní k věci přistupují skepticky. Každý v posledním roce udělal jiná rozhodnutí a nabyl jiné zkušenosti. Pojďme o nich diskutovat.

Pro ty, kteří jsou zodpovědní za inovace a budoucnost svých firem.

Meetup je určen těm, kteří řídí strategii, inovace, transformace a digitální projekty ve firmách. Ať už jste CEO, CTO, COO nebo Digitální manažer, je pro vás životně důležité identifikovat trendy a budoucí vývoj trhu. Současně však nesmíte podléhat falešným vějičkám a prázdným buzzwordům.

Pojďme diskutovat a sdílet své pohledy a zkušenosti z praxe.

Budeme si povídat o zkušenostech s implementací a využitím nejrůznějších AI nástrojů ve firmách. O skrytých úskalích, výzvách, potenciálu a reálných přínosech. Žádná teorie, ale reálná praxe. Do diskuze se mohou zapojit všichni.

Inspirace, networking, přátelská atmosféra a dobré jídlo.

Tento meetup vám poskytne inspiraci, tipy a networking pro naplnění vašich vizí. Ať už se ve svém názoru na AI utvrdíte nebo ho změníte, určitě se seznámíte s novými lidmi z oboru a užijete si příjemné dopoledne završené společným obědem.

Kdo na akci vystoupí

Adam Horzenberger

CTO, Zásilkovna & Packeta Group
LinkedIn profil

Adam je technickým ředitelem ve společnosti Zásilkovna & Packeta Group, která se zaměřila na implementaci AI v několika klíčových oblastech - zákaznické péče, obchodu a logistiky. Tyto implementace AI již vykazují významné výsledky, o které se s námi Adam ochotně podělí. 

Pavel Wimmer

Co-founder of DNAi & Tekies
LinkedIn profil

Pavel má velký sen: předat budoucím generacím lepší svět. S týmem plným odborníků vytváří inovativní řešení AI, která mají potenciál změnit naše životy smysluplným způsobem. Pavel do své práce dává srdce, a díky synergii týmového ducha a profesionality se DNAi začíná profilovat jako budoucí lídr v technologických inovacích. Cesta Pavla a DNAi je inspirací pro všechny, kdo chtějí hrát roli v tvoření budoucnosti.

Radim Kracík

CTO, Effectix
LinkedIn profil

Růst expertizy, kvalitativní vylepšení, efektivní postupy a spokojený klient. Long story short. Tohle je Radimova práce v Effectixu. Jeho ambice neustále inovovat a zlepšovat služby pro své klienty ho vede k aktivnímu využívání možností umělé inteligence.

Karel Šimánek

CEO, BigHub
LinkedIn profil

Karel je CEO společnosti BigHub s.r.o., která nabízí široké možnosti využití AI pro podniky, které jsou připraveny investovat do inovace a posunout se vpřed.

Tomáš Kapler

AI Evangelist & Lektor, Budoucnost.AI
LinkedIn profil

Tomáš 25 let pomáhal malým i velkým firmám s jejich online projekty a školám se STEM výukou. S rostoucí důležitostí AI si uvědomil, že mnoho z toho bude brzy lépe, rychleji a levněji zvládat Proto se vrhnul do poznávání jejího praktického užití. Tomáš nyní pomáhá jednotlivcům, firmám i školám hledat a využívat příležitosti, které jim AI přináší.

Jan Šilhavý

CXO, INVENTI
LinkedIn profil

Jan se v INVENTI vypracoval z pozice Head of JavaScript & PHP na pozici Chief Experience Officer. Z této role má zásadní vliv na samotný vývoj i celkovou kvalitu poskytovaných služeb a tedy i úspěšnost jednotlivých projektů.

Program meetupu

9:00 - 9:30 Společná snídaně v INVENTI
9:30 - 9:45 Zahájení meetupu
9:45 - 10:30 Diskuzní část: AI aplikace
10:30 - 11:00 Coffee break & Networking
11:00 - 12:00 Diskuzní část: AI integrace
12:00 - 13:00 Společný oběd v INVENTI & Networking

AI aplikace: Jak efektivně využívat dostupné nástroje

S Tomášem Kaplerem, Radimem Kracíkem (Effectix) a Janem Šilhavým (INVENTI) budeme diskutovat na téma využívání nejrůznějších AI nástrojů jako ChatGPT, MidJourney, GitHub Copilot a mnohých dalších.

Dokáží skutečně zvýšit produktivitu jednotlivců? Lze je používat k optimalizaci firemních procesů? A jaké to přináší výsledky a výzvy?

AI integrace: Jak dostat firemní systémy a vlastní digitální produkty na novou úroveň

S Adamem Horzenbergerem (Packeta Group), Karlem Šimánkem (BigHub) a Pavlem Wimmerem (DNAi) si budeme povídat o nejambicióznějších projektech velkých firem. Jak přistupují k novým příležitostem implementace AI technologií na té nejhlubší úrovni?

Daří se firmám už dnes skutečně zlepšovat businessové výsledky, díky zapojení umělé inteligence do řízení procesů, zpracování dat, alokace zdrojů a rozhodování?

Co o meetupech říkají naši návštěvníci

Zajímavé pohledy z jiných firem / projektů.
Velmi přínosná a pestrá diskuze.
Sympatické prostředí a osazenstvo 😊
Super téma, super lidi, příjemné a komorní prostředí.
Zajimavé porovnání, jak to funguje jinde. Nápady na zlepšení.
Málo času! Díky moc za tuhle příležitost a perfektní organizaci.

Nenechte si ujít další z plánovaných C‑Suite Meetupů.

Radí Vám dáme vědět o dalších setkáních. 👇

Máte nějaké dotazy? 

Ozvěte se nám na email events@inventi.cz.