C-Suite Meetup vol. 4: Jak na quality assurance v SW vývoji.

Chcete více funkcí, nebo kvalitnější aplikaci? A můžete mít obojí? Přijďte s námi a našimi hosty diskutovat na téma role řízení kvality ve vývoji digitálních řešení. Načerpejte inspiraci z networkingu při dobré snídani a společném obědu.

TERMÍN

14. listopadu 2023
9:00 – 13:00

MÍSTO

INVENTI
Táborská 31, Praha 4

INVENTI C-Suite Meetup vol.3: Jak na digitální řešení, které ustojí vaše ambice.

Meetup v kostce:

QA je nedílnou součástí úspěchu vašeho digitálního řešení. 

Řízení kvality včetně testingu SW není radno podceňovat, přesto jde o často opomíjené téma. Jak pro QA definovat tu správnou roli na cestě za úspěchem? Diskutovat budeme jak s testery, tak s delivery managery a product ownery. 

Pro ty, kteří jsou zodpovědní za úspěch digitálních řešení.

Meetup je určen těm, kteří rozhodují o úspěchu digitálních řešení z pozic CTO, CIO, Product ownerů, Digitálních manažerů. Ti všichni musí vážit, jak efektivně alokovat omezené zdroje na vývoj tak, aby dosáhli svých cílů. A bez quality assurance to nejde.

Pojďme diskutovat a sdílet své pohledy a zkušenosti z praxe.

S našimi hosty si budeme povídat o zkušenostech s vývojem, řízením kvality a testingem z různých úhlů pohledu. O tom,  jakou roli QA hraje v jejich úspěchu. A všechny návštěvníky do diskuze pozveme. Žádná teorie, ale praktické příklady z naší práce.

Inspirace, networking, přátelská atmosféra a dobré jídlo.

Tento meetup vám poskytne inspiraci, tipy a network pro dosažení vašich digitálních vizí. Seznámíte se s novými lidmi z oboru a užijete si příjemné dopoledne završené společným obědem.

Kdo na akci vystoupí

Martin Boura

IT Test Manager
ČSOB

Martin je již třináctým rokem členem ČSOB IT týmu se zaměřením na test analýzu a test management. Od roku 2017 je též team leaderem. V posledních letech též prozkoumává techničtější odvětví testování včetně výkonnostních testů a test automatizace. 

Jakub Wasilewski

Test manager & Product Owner of Release
Commerzbank
LinkedIn profil 

Jakub je odborníkem v oblasti QA s bohatými zkušenostmi z projektů v odvětvích jako gaming, bankovnictví a OTT. Vedl dedikované QA týmy, spolupracoval s testery v agilních týmech a pracoval na projektech s různými metodikami vývoje. Jakub je také školitelem a spolupořadatelem akcí komunity [Pro:]Test. 

Anna Dvořáková

Product Manager
Heureka Group

LinkedIn profil

Anna aktuálně působí jako product manager pro search v Heurece. Než se dostala k product managementu, dělala testera a projektového manažera. Zkušenosti má převážně z oblasti e-commerce.

Martin Sýkora

Project Manager
DER Touristik CZ 

Martin již šestým rokem pracuje pro DER Touristik CZ (FISCHER, EXIM tours, NEV-DAMA a eTravel) jako Projektový Manažer a QA Lead. Řídí rozvoj systému pro prodejce z pohledu vývoje i testování. Oboru testování aplikací se věnuje již od roku 2007.

Filip Kadlec

Head of Testing
INVENTI

LinkedIn profil

Filip vede oddělení testingu a současně působí jako Delivery Manager u těch nejkomplexnějších projektů, které v INVENTI realizujeme. Pravidelně vystupuje na konferencích, pořádá přednášky a školí. Aktuálně nejbližší je mu téma transformace testingu do komplexní agendy quality assurance.

Program meetupu

9:00 - 9:45 Společná snídaně v INVENTI
9:45 - 10:30 Diskuzní panel s hosty 
10:30 - 11:00 Coffee break & Networking
11:00 - 11:30 Pokračování panelu s podněty z publika
11:30 - 12:00 Case study o nastavení QA na projektu
12:00 - 13:00 Společný oběd v INVENTI

Máte nějaké dotazy? 

Ozvěte se nám na email events@inventi.cz.

Nenechte si ujít další z plánovaných C‑Suite Meetupů.

Radí Vám dáme vědět o dalších setkáních. 👇