Testing as a Service

Neztrácejte čas a energii s testingem, náborem a vzděláváním testerů. Soustřeďte se na svůj core business a testing nechte kompletně na nás.

Nejefektivnější outsourcing kontroly kvality vývoje.

Bez starostí o nábor, zaškolení, vedení a rozvoj testingového týmu.

Nastavení strategie a optimalizace procesů.

Rozpočet dle požadovaného rozsahu práce testingového týmu.

Nenechte zbytečné chyby zničit vaši skvělou vizi. Získejte jistotu kvality.

Testing as a Service je nejlepším řešením současných požadavků klientů jak z pohledu flexibility a efektivity, tak z pohledu technologického rozvoje a péče o testingový tým.

Vybraní klienti:

Guidebook

Jak zvládnout rostoucí scope při fixním termínu projektu?

Pojďme se společně podívat na to, jak v INVENTI přistupujeme k minimalizaci rizik spojených se situací, kdy roste scope projektu, ale jeho termín odevzdání zůstává neměnný.

Guidebook

Jak zvládnout rostoucí scope při fixním termínu projektu?

Pojďme se společně podívat na to, jak v INVENTI přistupujeme k minimalizaci rizik spojených se situací, kdy roste scope projektu, ale jeho termín odevzdání zůstává neměnný.

Nová forma pro vyšší efektivitu

Testing as a Service je nejlepší odpovědí na současné požadavky klientů jak z pohledu flexibility a efektivity, tak z pohledu technologického rozvoje a péče o testing tým.

Jak to probíhá

Přinášíme vám...

100% garanci kvality

Postaráme se o to, aby k vám na produkci nepronikla žádná kritická chyba. Jsme přesvědčeni, že v rámci Testing as a Service jsme schopni držet nejvyšší kvalitu testingových služeb. Jinak následky poneseme my.

Zvládnutou implementaci

Dokážeme se napojit na váš interní tým stejně jako na externí partnery. Jsme schopni koordinovat veškeré aktivity a flexibilně reagovat na rostoucí požadavky na rozsah služby tak, jak poroste váš projekt.

Kvalifikovaný tým

Všichni naši testeři prošli interním školením a certifikačním procesem. Více než 70 % z nich má ISTQB certifikaci. Zbytek se na ni připravuje právě teď. ISTQB metodologie je nedílnou součástí procesů v rámci Testing as  Service.

Kontinuální vylepšování

Pravidelně vás budeme informovat o průběhu testování díky přehlednému reportingu. Současně budeme proaktivně přicházet s návrhy na vylepšení jak testingové strategie a plánu, tak celkové spolupráce našich týmů.

Principy, ve které věříme

O jeden krok napřed

Uděláme vše, co je třeba, abychom předčili vaše očekávání.
 

Proaktivita

Díky našim zkušenostem dokážeme předvídat a překonávat překážky na cestě za vaším úspěchem.

Odborné zkušenosti

Naši profesionálové patří k těm nejzkušenějším ve svých oborech.
 

Pojďme přivést vaše nápady do digitálního světa.

Budete překvapeni, co spolu dokážeme vytvořit.

Tvoříme dlouhodobá partnerství