Testing Team Leasing

Získejte testingový tým, který si váš projekt zaslouží. Naši prověření a zkušení testeři zajistí kontrolu kvality vašeho vývoje pod vaším velením.

Garantujeme role a znalosti v týmu dle vašich potřeb.

Vy udáváte směr a my se postaráme o tým.
 

Flexibilní škálovatelnost dedikovaného týmu.

Rozpočet dle skutečně odvedené práce.

Neztrácejte čas budováním týmu, sestavíme vám ho na míru.

Najít vhodné testery přesně podle aktuální situace na trhu a dle potřeb vašeho projektu může být složité. Díky skvěle propracovanému systému vzdělávání našich testerů i zkušenostem z desítek různorodých projektů vám dokážeme zajistit ten správný tým. Navíc jej budeme dále rozvíjet dle toho, jak se váš projekt a potřeby budou měnit v čase.

Vybraní klienti:

Guidebook

Jak zvládnout rostoucí scope při fixním termínu projektu?

Pojďme se společně podívat na to, jak v INVENTI přistupujeme k minimalizaci rizik spojených se situací, kdy roste scope projektu, ale jeho termín odevzdání zůstává neměnný.

Guidebook

Jak zvládnout rostoucí scope při fixním termínu projektu?

Pojďme se společně podívat na to, jak v INVENTI přistupujeme k minimalizaci rizik spojených se situací, kdy roste scope projektu, ale jeho termín odevzdání zůstává neměnný.

Přinášíme vám...

Dlouhodobou zkušenost

V rukávech máme více než 10 let zkušeností s manuálním i automatizovaným testováním. Desítky našich testerů pracují na mnoha rozličných projektech.

Stabilitu pro váš tým

Péče o tým je naší doménou. Díky kontinuální práci s týmem, jeho rozvoji, vzdělávání a pravidelném kontaktu vám zabezpečíme stabilitu a stálost vašeho dedikovaného týmu.

Kvalifikovaný tým

Všichni naši testeři prošli interním školením a certifikačním procesem. Více než 70 % z nich má ISTQB certifikaci. Zbytek se na ni připravuje právě teď. ISTQB metodologie je nedílnou součástí našich procesů.

Flexibilitu a rychlost

Případné změny v týmu dokážeme flexibilně zajistit a rychle onboardovat nové členy. Díky perfektně zvládnutým procesům, postupům a nástrojům jsme schopni pružně reagovat na vaše potřeby bez zbytečných zdržení.

Principy, ve které věříme

O jeden krok napřed

Uděláme vše, co je třeba, abychom předčili vaše očekávání.
 

Proaktivita

Díky našim zkušenostem dokážeme předvídat a překonávat překážky na cestě za vaším úspěchem.

Odborné zkušenosti

Naši profesionálové patří k těm nejzkušenějším ve svých oborech.
 

Pojďme přivést vaše nápady do digitálního světa.

Budete překvapeni, co spolu dokážeme vytvořit.

Tvoříme dlouhodobá partnerství