Řešení

Najít spolehlivého externího partnera pro IT služby není procházka růžovou zahradou. Tady jste na správném místě. Jak vám můžeme pomoci?

Webová řešení

Vynikáme v komplexním vývoji technologicky výjimečných webových aplikací. Specializujeme se na vývoj a implementaci řešení na míru, na která se kladou vysoké nároky.

Enterprise řešení

Rozumíme potřebám mezinárodních klientů, pro které zajišťujeme vývoj a správu robustních SW řešení s vysokými požadavky na bezpečnost.

Testing as a Service

S našimi certifikovanými týmy zajistíme QA pro váš software v kombinaci manuálního a automatizovaného testování.
 

Mobilní řešení

Jsme hrdí, že jsou naše mobilní aplikace oblíbené u uživatelů. Naše týmy prvotřídních mobilních vývojářů vytváří jedinečná řešení jak pro Android, tak pro iOS.

Principy, ve které věříme

O jeden krok napřed

Uděláme vše, co je třeba, abychom předčili vaše očekávání.
 

Proaktivita

Díky našim zkušenostem dokážeme předvídat a překonávat překážky na cestě za vaším úspěchem.

Odborné zkušenosti

Naši profesionálové patří k těm nejzkušenějším ve svých oborech.
 

Naše předchozí práce vám ušetří čas

Našich 10 let zkušeností s nejrůznějšími typy projektů jsme přetvořili ve vlastní platformy, balíčky a šablony, které dostanete k dispozici pro vaše projekty.

We partnered with U+ Venture Building

A Digital Innovation agency with Startup DNA focused on bringing new digital products and innovative solutions to the international market. Since U+ covers the whole innovation cycle from the ideation to market implementation, our partnership brings our clients new opportunities in discovering new innovative ideas for their business and embody them to the digital world.

Pojďme přivést vaše nápady do digitálního světa.

Budete překvapeni, co spolu dokážeme vytvořit.

Tvoříme dlouhodobá partnerství