Quality Assurance

Zajištění kvality celého procesu vývoje je klíčovým faktorem tvorby digitálních řešení a současně jedním z nejpodceňovanějších aspektů. Právě proto věnujeme této oblasti maximální péči.

Zajistíme quality assurance od A do Z.

Nastavení kontroly kvality v jednotlivých fázích SDLC.

Od analýzy přes strategii až po perfektní exekuci.

Zajištění testování jak manuálně tak automatizovaně.

Předcházejte chybám a nedovolte detailům zničit vaši vizi.

Proaktivní kontrola kvality vám zajistí nejen redukci zbytečných nákladů spojených s vícepracemi a opravami, ale také dobrou zkušenost vašich uživatelů. Dbáme na perfektní výsledek díky kombinaci pokročilých technologií, zkušených expertů a včasných zásahů.

Vybraní klienti:

INVENTI je pro nás skutečným partnerem. Nejen díky kvalitě odvedené práce, ale především díky důvěře a vztahům, které jsme si vybudovali.
Jiří Fůsek Jednatel, Valatron

Vybrané služby quality assurance

Dosáhněte úspor nákladů na vývoj a zvýšené efektivity. Zajistěte si kvalitu celého procesu tvorby digitálních řešení a předcházejte tak chybám.

Prověřte své zavedené procesy a získejte impuls k dalším inovacím. Využijte našich odborných zkušeností v kombinaci s desítkami realizovaných projektů.

Váš vývojový a produktový tým si zaslouží to nejlepší know-how. Jedině tak dokáže stabilně přinášet výsledky. Proškolte své týmy na míru jeho potřebám.

Získejte testingový tým, který si váš projekt zaslouží. Naši prověření a zkušení testeři zajistí kontrolu kvality vašeho vývoje pod vaším velením.

Automatizace testování přináší úspory, efektivitu a rychlost pro váš vývoj. Vsaďte na prověřenou implementaci a zkušenost.

Přinášíme vám...

Dlouhodobou zkušenost

V rukávech máme více než 10 let zkušeností s jednotlivými metodami kontroly kvality a testování. Desítky našich QA expertů a  testerů, pracují na mnoha rozličných projektech.

Zvládnutou implementaci

Věnujeme se všem potřebným aktivitám, abychom vám přinesli kvalitu, kterou od svého software očekáváte – od analýzy přes návrh QA strategie, zaškolení a provedení až po pokročilé reporty.

Schopnost rychle reagovat a dodávat

Využíváme osvědčených pokročilých nástrojů a dokonce tvoříme vlastní platformy & ovládací panely, abychom mohli co nejdříve začít a přinesli do vašeho projektu potřebnou efektivitu.

Kvalifikovaný tým

Všichni naši QA experti prošli ISTQB certifikací a  interním školením stejně jako drtivá většina samotných testerů. Zbytek se na ni připravuje právě teď.

Guidebook

Jak zvládnout rostoucí scope při fixním termínu projektu?

Pojďme se společně podívat na to, jak v INVENTI přistupujeme k minimalizaci rizik spojených se situací, kdy roste scope projektu, ale jeho termín odevzdání zůstává neměnný.

Guidebook

Jak zvládnout rostoucí scope při fixním termínu projektu?

Pojďme se společně podívat na to, jak v INVENTI přistupujeme k minimalizaci rizik spojených se situací, kdy roste scope projektu, ale jeho termín odevzdání zůstává neměnný.

Principy, ve které věříme

O jeden krok napřed

Uděláme vše, co je třeba, abychom předčili vaše očekávání.
 

Proaktivita

Díky našim zkušenostem dokážeme předvídat a překonávat překážky na cestě za vaším úspěchem.

Odborné zkušenosti

Naši profesionálové patří k těm nejzkušenějším ve svých oborech.
 
Jelikož jsme start-up, tak jsme hledali partnera, který nám bude v určitých ohledech nápomocný. To jsme našli plně v INVENTI. Spolupráce je vysoce profesionální. Tým lidí, se kterými komunikujeme, se nám snaží vždy velice hbitě a vyjít vstříc, navíc přichází i s vlastní invencí, jak naše nápady posunout ještě dále. INVENTI můžeme pouze doporučit.
Marek Trúchly & Jakub Lukáš Founders, Brokero

Pojďme přivést vaše nápady do digitálního světa.

Budete překvapeni, co spolu dokážeme vytvořit.

Tvoříme dlouhodobá partnerství