QA as a Service

Zajistěte si jedinou komplexní službou úspory nákladů na vývoj a zvýšenou efektivitu díky zevrubné kontrole kvality celého procesu tvorby vašich digitálních řešení. A tam ještě zdaleka benefity nekončí.

Nejefektivnější outsourcing kontroly kvality vývoje.

Bez starostí o nábor, zaškolení, vedení a rozvoj testingového týmu.

Nastavení strategie a optimalizace procesů.

Rozpočet dle požadovaného rozsahu práce QA týmu.

Nenechte zbytečné chyby zničit vaši skvělou vizi. Získejte jistotu kvality.

QA as a Service je nejlepším řešením současných požadavků klientů na zajištění kvality vývoje. Komplexní přístup quality assurance přináší řadu výhod od efektivity a finančních úspor, po zvýšení spolehlivosti a růstu spokojených zákazníků.

Vybraní klienti:

Nová forma pro vyšší efektivitu

QA as a Service v sobě kombinuje tradiční postup SW testingu s moderním přístupem zajištění kvality celkového procesu vývoje. 

To vše je usazeno do komplexní služby, která umožňuje našim klientům soustředit se na jejich business a starost o zajištění kvality přenechat partnerovi s dlouholetou expertízou

Jak to probíhá

Výhody, které vám přináší Quality Assurance

100% garanciSnížení chybovosti a nákladů na vývoj kvality

QA identifikuje potenciální problémy již v rané fázi vývoje. Podle Institutu systémových věd IBM je náklad na opravu chyby nalezené během fáze implementace přibližně 6krát vyšší než u té, která byla identifikována během fáze návrhu, a až 100krát dražší, pokud byla nalezena po vydání.

Zkrácení času na uvedení do provozu

Účinné praktiky QA mohou zefektivnit vývojový proces a snižují čas potřebný k uvedení SW do provozu. Studie Národního institutu pro standardy a technologie (NIST) zjistila, že časný testing a QA mohou zkrátit čas potřebný k uvedení na trh o 15 - 20% tím, že minimalizují práci na opravách a zajistí plynulý postup přes vývojové fáze.

Zlepšení spokojenosti zákazníků

Kvalitní software vede k vyšší spokojenosti uživatelů a zákazníků. Průzkum provedený společností Capers Jones zjistil, že projekty s vysokou úrovní QA hlásily o 10 % vyšší míru spokojenosti zákazníků ve srovnání s těmi s nízkou úrovní QA.

Zlepšení spolehlivosti SW produktu

QA zajistí, že softwarová řešení jsou spolehlivé a konzistentně fungují za určených podmínek. Studie Software Engineering Institute (SEI) na Carnegie Mellon University zjistila, že organizace s vyspělými procesy QA zaznamenávají 30% zlepšení spolehlivosti systému.

Guidebook

Jak zvládnout rostoucí scope při fixním termínu projektu?

Pojďme se společně podívat na to, jak v INVENTI přistupujeme k minimalizaci rizik spojených se situací, kdy roste scope projektu, ale jeho termín odevzdání zůstává neměnný.

Guidebook

Jak zvládnout rostoucí scope při fixním termínu projektu?

Pojďme se společně podívat na to, jak v INVENTI přistupujeme k minimalizaci rizik spojených se situací, kdy roste scope projektu, ale jeho termín odevzdání zůstává neměnný.

Zajímají vás detaily zmíněných studií a další výhody a přínosy QA? 

Pojďme se na ně společně podívat, rádi vám je představíme.

Principy, ve které věříme

O jeden krok napřed

Uděláme vše, co je třeba, abychom předčili vaše očekávání.
 

Proaktivita

Díky našim zkušenostem dokážeme předvídat a překonávat překážky na cestě za vaším úspěchem.

Odborné zkušenosti

Naši profesionálové patří k těm nejzkušenějším ve svých oborech.
 

Tvoříme dlouhodobá partnerství