Už přes 12 let rosteme spolu k novým výzvám

Jen díky osobnímu růstu každého invenťáka rosteme jako celek. Vítáme odvážné nápady a jsme partnerem pro své zaměstnance i pro své klienty. Už více jak 12 let...

12

Let na trhu

170+

Invenťáků

50+

Klientů

700+

Dodaných projektů

Historie INVENTI

V roce 2021 jsme slavili výročí 10 let

Velké jubileum si zaslouží velkou pokoru a vděčnost. Společně jsme dokázali neuvěřitelné věci a vyrostli v respektovaného partnera i skvělou rodinu. Díky patří všem, kteří se na tom podíleli - jak celý tým, tak naši partneři.

Narozeninová přání našich partnerů a zákazníků

Díky za vaše gratulace a přání k našim narozeninám. Moc si vážíme naší spolupráce a partnerství!

Nemyslíme jen na sebe

INVENTI Academy

Podporujeme vzdělávání našich zaměstnanců i široké veřejnosti. Rozvíjíme IT dovednosti nováčků, posilujeme expertízu odborníků a myslíme i na startupy. Poskytujeme našim expertům možnost sdílet své dovednosti a zkušenosti s ostatními a tím jim pomáháme růst.
Pořádáme semináře, školení, meetupy i workshopy pod hlavičkou INVENTI Academy.

Czechitas

Vytváříme partnerství s těmi, kteří sdílí náš zápal pro vzdělávání a rozvoj IT kompetencí mezi veřejností. Od roku 2018 podporujeme organizaci Czechitas a poskytujeme jim zázemí pro pořádání workshopů, přednášek a školení v IT dovednostech. Společně tak pomáháme lidem s uplatněním v IT sektoru.

Seňorina

Tak jako vzděláváme profesionály, kteří chtějí svůj mozek vytrénovat, myslíme i na ty, pro které je to již obtížné. Podporou Centra Seňorina pomáháme lidem s Alzheimerovou chorobou prožít radostný a plnohodnotný život.

ANO, ANO

Podporujeme neziskovou organizaci ANO, ANO pomáhající handicapovaným dětem. Podáváme pomocnou ruku těm, kteří ji potřebují a zaslouží si ji. Každý rok tak podpoříme znevýhodněné děti a zpříjemňujeme jim tak např. vánoční svátky.

Charta Diverzity

Naše filozofie “It’s about the people” jasně definuje naše hodnoty a postoje. Ty jsme také v roce 2019 deklarovali podpisem Charty Diverzity. Kultura naší společnosti je otevřená a dbáme na férové, lidské a inkluzní pracovní prostředí stejně jako na společenskou odpovědnost a udržitelnost našeho podnikání.

CODIT Hack for Help

Poskytujeme své know-how a zázemí těm, kteří jej potřebují. Spolu se Simonou Kijonkovou, zakladatelkou Zásilkovny, jsme uspořádali hackathon pro tvorbu nových technologických řešení pro neziskovky. Na akci jsme pozvali přední české vizionáře a podnikatele v oblasti moderních technologií, aby ti, kteří pomáhají mohli pomáhat ještě efektivněji.

Morava

Tragédie, kdy tornádo na jihu Moravy na jaře roku 2021 smetlo několik obcí, námi otřásla. Vždyť mnozí z nás z Moravy pochází a máme tam své rodiny a přátele. Jsme pyšní na naše invenťáky, kteří okamžitě přispěli do sbírky, která spontánně v INVENTI vznikla. Jimi vybranou částku jsme zdvojnásobili.

Podpora podnikavosti

Jsme si vědomi, že za náš úspěch vděčíme i těm, kteří nás na tuto cestu připravili a nasměrovali. Chceme pomoci i dalším, aby své sny o úspěšném podnikání mohli naplnit. Angažujeme se v projektech Můžeš podnikat a Den pro školu a pomáháme mladým lidem vykročit na cestu businessu.

Hodnoty, které nás utvářejí

PARŤÁCTVÍ

K sobě navzájem jsme otevření, věříme si a hrajeme fér. Můžeme se spolehnout jeden na druhého a vzájemně se podporujeme. Díky tomu fungujeme jako jeden tým.

PROFESIONALITA

Vysoké kvality naší práce dosahujeme využíváním moderních technologií a kontinuálním profesním i osobním rozvojem. Doručujeme víc než jen standard, protože práce v IT je pro nás obživou i zábavou.

PROČ?

Jsme otevření novým nápadům a jsme ochotni o nich diskutovat. Věci děláme jednoduše a soustředíme se na cíl. Vždy si ověřujeme, že cíli rozumíme stejně. Chápeme smysl toho, na čem právě pracujeme. Aktivně přicházíme s nápady, jak věci kolem sebe zlepšovat.

Pojďme vytvořit něco úžasného

Budete překvapeni, co spolu můžeme dokázat.