React kurz

19. February 2020

Už víš, co je to CSS a HTML, ale přeci jen toužíš proniknout víc do světa Reactu? Teď máš jedinečnou příležitost, protože jsme se z Tebe rozhodli udělat skutečného junior reacťáka!

Cíl kurzu

Budeš mít možnost získané základní znalosti Reactu převést rovnou do praxe a pod dohledem našich lektorů vyvineš ukázkovou aplikaci.

Jaká témata probereme?

Úvod do JS ES6, GIT, UX a především React, kde se naučíš styled-components, state, props, routing, napojení na backend, render props, hooks, advanced patterns a hlavně si to zkusíš v praxi.

Co Tě čeká?

Čeká Tě 14 lekcí každé pondělí a čtvrtek od 18:00 do cca 20:00 včetně závěrečné certifikace. Vyzkoušíš si realizaci projektu od návrhu po vývoj. Těšit se můžeš na domácí úkoly a praktická cvičení. Nezapomeň si přinést notebook s libovolným OS, dobrou náladu a chuť učit se nové věci.

Požadavky a cena

Praktická znalost HTML a CSS, jakákoliv zkušenost s programováním. Cena kurzu: 5 000 Kč včetně DPH.

Omittantur sit atomorum maiorum sed

No facilisi vis magna nec aeterno qui ea his numquam no nostrud his inermis cum liber. Quo ut persequeris nec has hinc accusam omittantur quas cu sea omittam pri ut duo. Phaedrum omnesque in eam meliore constituam bonorum per iuvaret probo an pri primis eam lorem salutatus discere. Ad noster iuvaret senserit munere scripta modus eos munere nihil est sanctus suas. Solet argumentum quo omnium altera eu inermis temporibus suscipiantur his duo ut iuvaret summo verterem. Cetero viris consul errem euismod docendi qui adipiscing postea in no soluta ad.