Vytváříme silná partnerství

Zastřešujeme projekty od business analýzy přes samotný vývoj software a mobilních aplikací – včetně designu, testingu, DevOps a agilního řízení projektů – až po následnou profesionální správu.

Maximalizujeme přínos

Strategie a plánování

Před začátkem samotné práce pečlivě analyzujeme cíle projektu a možnosti jeho provedení. Projekt posuzujeme z business i technického hlediska, zamýšlíme se nad jednotlivými fázemi projektu. Vizualizujeme jednotlivé možnosti vývoje. Řešení, která navrhneme, jsou často efektivnější, než byste čekali.

Vlastní produkce

Dodáváme projekty nebo jejich části jako ucelenou službu. Na projekty nasazujeme vlastní týmy profesionálů i s projektovými manažery. Uřídíme tvorbu malé i rozsáhlé aplikace. Ušetříme vás řízení projektů, sestavování týmů a udržování týmů vývojářů.

Rozvoj a inovace

Produkty neustále vylepšujeme i při pouhé následné správě. Ladíme testování produktu, vytváříme automatické procesy systému. Budeme vám oporou při každodenním udržování continuous delivery nebo budování vašeho DevOps týmu. Navrhujeme možnosti zlepšení, zefektivňujeme business stránku celého chodu. Myslíme dopředu.

Moderní technologie

Business a IT analýza

Začínáme business analýzou vašich požadavků, na jejímž základě vytvoříme návrh architektury a technického řešení celého projektu nebo základní funkční verze (MVP). Nasloucháme vašim potřebám a díky našim zkušenostem v IT světě je převádíme v efektivní řešení.

Design a UX

Vytváříme design pro desktop i mobilní aplikace a webové stránky. Navrhujeme chování celých prostředí systému s ohledem na uživatelskou přívětivost a funkčnost. Naše řešení prochází in-house testováním během agilního vývoje.

Vývoj software

Vytváříme silná partnerství v oblastech vývoje různorodých moderních systémů a mobilních aplikací. Provádíme technické oponentury vznikajících projektů. Konzultujeme průběh vašich projektů. Školíme vaše vývojáře. Vytváříme řešení, která posunou vaše IT.

Testing

Zaměřujeme se na moderní trendy v testování. Jdeme cestou manuálního, automatizovaného a nově i embedded testování. Zajišťujeme testování malých i rozsáhlých aplikací i celých projektů. Žádná výzva pro nás není dost velká.

DevOps

Soustřeďujeme se na tři pilíře služeb - procesní konzultace, cloud operations a automatizace infrastruktury. Pomůžeme vám v každodenních výzvách při nastavování kultury continuous delivery nebo budování DevOps týmů. Zajistíme kompletní podporu při automatizaci infrastruktury a nasazování aplikací. Podporujeme migrační projekty do cloudu a kontejnerizace. Soustředíme se na konzultace, ale pomůžeme Vám pokrýt nečekané požadavky na zdroje z oblasti IT, případně zajistíme produkční běh vašich aplikací.

Projektový management

Pomůžeme s nastavením, rozběhnutím a dodáním projektu. Upřednostňujeme agilní vývoj, ale umíme pracovat i waterfallem. Dodáme vám do týmu scrum mastera, product ownera nebo celý tým včetně ostatních kompetencí.

Cloudové služby

Vytváříme, hostujeme a škálujeme cloudová řešení s využitím Amazon Web Services (AWS) a Windows Azure.

Dlouhodobá partnerství

Pojďme vytvořit něco úžasného

Budete překvapeni, co spolu můžeme vytvořit.

Pamatuješ si na paní Kadlecovou?🤗 Maminka našeho invenťáka nám vyrobila v korona krizi roušky z námi dodaného materiálu. Jako poděkování jsme ji pozvali na společný oběd a předali pár dárečků💐. Ještě…

Mrkni na URL 👀, máme důležitý meeting o grafice. 😁 Začátku a konci rozumíme zcela, jen nevíme, co znamená "ipnj", nějaké návrhy? 😶 💭

Nabízíme kurz pokročilé Javy ☕ Kurz je určen pro Tebe, máš-li základy Javy ze školy a chceš se naučit, jak se to správně dělá v praxi, když tvoříš a dodáváš softwarové řešení. 👨🏻‍💻👩🏻‍💻 Naučíš se mimo…

Tak to je naše Týna 💜 - slečna, co má ráda výzvy a zkouší nové věci! 🤩 Její největší srdcovka byl první projekt pro CK Fischer ✈️, kde dodnes zodpovídá za řízení projektu. Na projektech ji baví…

A zase to jídlo! 😍 ... Palačinky s nutellou a marmeládou od Péti byla sladká tečka po obědě. 💜