24. den

11. května 2021

Mít pláž jen sami pro sebe je boží!

23. den (autor: Ivča)

Probouzíme se do slunného dne, trochu fouká. Domlouváme se, co budeme dneska dělat. První věc, je že musíme počkat na majitele a pak podle času uvidíme co dál. Majitel přijel okolo 11h. Zřejmě je úplně bezstarostný, protože na vše odpovídal "no problem", heslo na wifi "no problem" a diktoval, elektrika "no problem" jen řekl, ať si vezmeme šroubovák a otevřeme si antoníčka sami. Chceme tedy zaplatit říká "no problem", že můžeme jakýkoli den, říkám, že mu to zaplatíme radši rovnou hned teď. Tak opravdu 160BGN. Vyřešeno! Bydlíme.

Jdu se projít se Shadowem, jdeme za kemp. Nacházíme úzkou uličku lesem, neváháme a jdeme po ní. Najdeme zde krásné místo. Výhled na Primorsko, skály o které se rozbíjí moře. Říkám si, tady je to správné relaxování. To musím ukázat Petrovi a Hance.

Petr nám k obědu uvařil bramboračku, je moc dobrá. Po slehnutí břicha se vydáme na vyhlídku, s tím že dál prozkoumáme okolí. Ukazuji relaxační výhled, nikdo z nás si ho nemůže vynachválit. Vidím cestu, která se klikatí podél srázu k pláži, která je nedaleko. Vydáme se po ní.  Trochu náročnější terén. Petr s Hankou mě určitě milují, za tu zarostlou cestu, kterou jsem jim naordinovala. Ale ty výhledy, který se nám naskýtájí jsou úžasné.

Dojdeme až na pláž. Tady trochu víc fouká a jsou větší vlny. Přesto všechno si užíváme pláž sami pro sebe. Načerpáni nádherou a pohodou vyrážíme směr kemp. Tentokrát po silnici. V kempu si dáváme krásně teplou sprchu. Koukáme na západ slunce a chystáme se dívat na film. Vyberu film Mini šéf. Po skončení filmu usínáme. Druhý den nás čeká výlet do města Kiten.